Zostań partnerem

  • Słuchamy naszych partnerów i dbamy o ich potrzeby
  • Oferujemy dogodne warunki handlowe
  • Sprawnie realizujemy dostawę i obsługę reklamacji

Nie tylko sprzedaż!
Wspieramy w marketingu i pomagamy w ekspozycji


Współpraca z nami to nie tylko sprzedaż produktów, to także wsparcie marketingowe, graficzne i koncepcyjne. Nasz dział odpowiedzialny za visual merchandising opracowuje koncepcje prezentacji produktów w witrynach, dostarczając jednocześnie profesjonalne ekspozytory.

Zespół kreatywny pracuje nad kontekstowymi sesjami zdjęciowymi, projektami plakatów i banerów dopasowanych do identyfikacji wizualnej każdej marki, wykorzystywanych do spójnej komunikacji wizualnej.


Jesteśmy w mediach,
współpracujemy z celebrytami


Prowadzimy regularne działania na rzecz budowania wizerunku marek z naszego portfolio. Docieramy do klientów poprzez publikacje w mediach drukowanych i internetowych, dzięki obecności w showroomie jednej z najbardziej efektywnych agencji PR w Warszawie oraz stałej i poszerzającej się współpracy z blogerami i celebrytami, noszącymi nasze produkty.

Promujemy marki
w mediach społecznościowych


Te działania odbywają się równolegle i komplementarnie z promocją marek w mediach społecznościowych oraz budowaniem serwisów internetowych marek, które pozwalają szybko dotrzeć do oferty i informacji o sieci handlowej. Na szczególną efektywność tej pracy wpływa korelacja lokalnych działań marketingowych z promocją prowadzoną przez centrale, na rodzimych rynkach marek, m.in. globalne fanpage na Facebooku, udostępnianie materiałów promocyjnych, wykorzystanie sesji zdjęciowych.




Działamy na wszystkich polach


Tworzymy również oferty B2B


Dzięki temu, że wciąż rozszerzamy nasze portfolio, zawsze możesz liczyć na gadżety w świetnych cenach, wykonane z zachowaniem najwyższej jakości. Pomożemy Ci znaleźć prezenty dla pracowników, nagrody do konkursu oraz załatwić wszelkie formalności prawno-wizerunkowe związane z wykorzystaniem wizerunku marek, które dystrybuujemy.

Dzwoń, pisz i pozwól nam zbudować dla Ciebie najlepszą ofertę zostań naszym partnerem